O Rzeczoznawcy

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY KRAKÓW

Profesjonalizm i najwyższa jakość usług na terenie KRAKOWA!

Opiniowanie szkód, wycena pojazdów powypadkowych

 

ZAKRES USŁUG RZECZOZNAWCZYCH

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT z centralą w Kielcach zrzesza grono wyskiej klasy specjalistów tj. rzeczoznawców samochodowych, biegłych sądowych i ekspertów techniki samochodowej, którzy wykonują szeroki zakres usług rzeczoznawczych.

Za pośrednictwem biur rzeczoznawczych prowadzonych przez partnerskich i członkowskich rzeczoznawców samochodowych organizacji, Stowarzyszenie MOTOEXPERT świadczy wyłącznie niezależne usługi rzeczoznawcze, głównie w zakresie wyceny i opiniowania szkód komunikacyjnych powstałych na terenie Polski lub za granicą (Niemcy, Austria).

 

Partnerscy i członkowscy rzeczoznawcy samochodowi Stowarzyszenia MOTOEXPERT poza kosztorysowaniem szkód komunikacyjnych oferują i wykonują również szereg innych usług z zakresu techniki samochodowej. Do wspomnianych usług rzeczoznawczych należą m.in. wyceny wartości rynkowej pojazdów samochodowych, wykonywanie kosztorysów napraw, ocena stanu technicznego pojazdu, weryfikacje jakości przeprowadzanych w pojeździe napraw oraz identyfikacja pojazdów i weryfikacja już sporządzonych opinii technicznych.

Stowarzyszenie MOTOEXPERT zaprasza do skorzystania z oferowanych usług!